1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
ჰიდროგრაფიული სამსახურის დირექტორი | 1 | რევაზ ბაბილუა | 3440 | 3440 | 41280 |
ჰიდროგრაფიული სამსახურის დირექტორის მოადგილე | 1 | ვაკანტური | 2750 | 2750 | 33000 |
დირექტორის თანაშემწე | 1 | ხატია ღაღანიძე | 1025 | 1025 | 12300 |
ხარისხის მენეჯერი | 1 | რიჩარდ ქაქუჩაია | 2000 | 2000 | 24000 |
საზოგადოებასთან და სოციალურ მედიაზე მომუშავე სპეციალისტი | 1 | რუსუდან ძაძუა | 1190 | 1190 | 14280 |
საერთაშორისო ურთიერთობების სპეციალისტი | 1 | მირანდა შონია | 1295 | 1295 | 15540 |
შრომის და სახანძრო უსაფრთხოების ინსპექტორი | 1 | თენგიზ ბახბავა | 1180 | 1180 | 14160 |
სულ: | 7 | | 12880 | 12880 | 154560 |
ადმინისტრაციული სამმართველო | | | | | |
ადმინისტრაციული სამმართველოს უფროსი | 1 | ნინო წულაია | 1800 | 1800 | 21600 |
ადამიანური რესურსების მართვის სპეციალისტი | 1 | ვაკანტური | 1190 | 1190 | 14280 |
იურისტი | 1 | თეა გუნია | 1425 | 1425 | 17100 |
საქმის მწარმოებელი | 1 | ნაზიბროლა ფილია | 1025 | 1025 | 12300 |
სისტემური და ქსელური უზრუნველყოფის სპეციალისტი | 1 | მერაბ შაგიძე | 1025 | 1025 | 12300 |
შესყიდვების კოორდინატორი | 1 | თამარი კოკაია | 1425 | 1425 | 17100 |
მატერიალურ ტექნიკური მომმარაგებელი | 1 | ზაზა მარკელია | 1025 | 1025 | 12300 |
სატრანსპორტო საშუალებების ექსპლuატაციაზე ზედამხედველი სპეციალისტი | 1 | ტატიანა იაკოვენკო | 1180 | 1180 | 14160 |
მძღოლი (ფოთი) | 3 | გელა ჯალაღონია; ვახტანგ ნაჭყებია; მურმანი სახელაშვილი; | 950 | 2850 | 34200 |
მძღოლი (ბათუმი) | 1 | გივი ნაკაშიძე | 950 | 950 | 11400 |
სატვირთო მანქანის მძღოლი | 1 | ზვიადი თოდუა | 950 | 950 | 11400 |
ოფის მენეჯერი (ფოთი) | 1 | ნანა ქილიფთარი | 1100 | 1100 | 13200 |
ოფის მენეჯერი (ბათუმი) | 1 | ნინო ჩარექაშვილი | 1100 | 1100 | 13200 |
სულ: | 15 | | 15145 | 17045 | 204540 |
საფინანსო სამმართველო | | | | | |
საფინანსო სამმართველოს უფროსი მთავარი ბუღალტერი | 1 | ნანა გადახაბაძე | 2250 | 2250 | 27000 |
უფროსი ბუღალტერი | 1 | ნონა სართანია | 1485 | 1485 | 17820 |
ბუღალტერი | 1 | მარიკა კუპრაძე | 1295 | 1295 | 15540 |
უფროსი აგენტი | 1 | ირაკლი ცომაია | 1360 | 1360 | 16320 |
აგენტი (ფოთი) | 2 | მალხაზ ნებიერიძე ნანა კაკულია | 1025 | 2050 | 24600 |
აგენტი (ბათუმი) | 1 | კობა მანელიშვილი | 1025 | 1025 | 12300 |
საწყობის გამგე | 1 | ეკატერინა ზერაგია | 1180 | 1180 | 14160 |
სულ: | 8 | | 9620 | 10645 | 127740 |
სანავიგაციო ნიშნების ტექნიკური მომსახურებისა და მონიტორინგის სამმართველო | | | | | |
სანავიგაციო ნიშნების ტექნიკური მომსახურებისა და მონიტორინგის სამმართველოს უფროსი | 1 | გრიგოლ ჯგუბურია | 1800 | 1800 | 21600 |
კოლხეთის მონაკვეთის ტექნიკური უზრუნველყოფის მთავარი სპეციალისტი | 1 | თენგიზ გაჩეჩილაძე | 1485 | 1485 | 17820 |
აჭარის მონაკვეთის ტექნიკური უზრუნველყოფის მთავარი სპეციალისტი | 1 | მურადი ჯაიანი | 1485 | 1485 | 17820 |
სანავიგაციო ნიშნების მომსახურების უფროსი ტექნიკოსი (ფოთი) | 1 | გიორგი ახვლედიანი | 1175 | 1175 | 14100 |
სანავიგაციო ნიშნების მომსახურების უფროსი ტექნიკოსი (ბათუმი) | 1 | პაატა გიორგაძე | 1175 | 1175 | 14100 |
სანავიგაციო ნიშნების მომსახურების ტექნიკოსი (ფოთი) | 2 | გოჩა გობეჩია; ირაკლი კორძაძე; | 1025 | 2050 | 24600 |
სანავიგაციო ნიშნების მომსახურების ტექნიკოსი (ბათუმი) | 1 | მამუკა ხანთაძე | 1025 | 1025 | 12300 |
ელექტრო მექანიკოსი (ფოთი) | 3 | ალექსანდრე რეზნიკოვი; გია დუდუჩავა; გეორგი კარასევ; | 1025 | 3075 | 36900 |
ელექტრო მექანიკოსი (ბათუმი) | 1 | ვაჟა კუნჭულია | 1025 | 1025 | 12300 |
მცირე კატარღის კაპიტანი | 1 | გიორგი გაგუა | 1025 | 1025 | 12300 |
ელექტრო–რადიო მოწყობილობების ტექნიკოსი | 1 | თემურ კუცია | 1250 | 1250 | 15000 |
უფროსი მორიგე ტექნიკოსი (ბათუმის შუქურა) | 1 | გია თალაკვაძე | 1025 | 1025 | 12300 |
უფროსი მორიგე ტექნიკოსი (ფოთის შუქურა) | 1 | ვალერი ივანოვი | 1025 | 1025 | 12300 |
მორიგე ტექნიკოსი (ფოთის შუქურა) | 3 | გენო ბზეკლავა; კობა კოკაია; მერაბ სიჭნავა; | 950 | 2850 | 34200 |
მორიგე ტექნიკოსი (ბათუმის შუქურა) | 3 | ფრიდონ ჭედიშვილი; ბესიკ ხანთაძე; ტარიელ ჭედიშვილი; | 950 | 2850 | 34200 |
სულ: | 22 | | 17445 | 24320 | 291840 |
ჰიდროგრაფიული კატარღა (დ.ჰ.კ–81) | | | | | |
დიდი ჰიდროგრაფიული კატარღის კაპიტანი | 1 | რევაზ დოლბაია | 1360 | 1360 | 16320 |
კაპიტნის უფროსი თანაშემწე | 1 | ოლეგ ნოსოვი | 1100 | 1100 | 13200 |
უფროსი მექანიკოსი | 1 | ვლედიმერ ბჟალავა | 1100 | 1100 | 13200 |
პირველი კლასის მოტორისტი | 1 | ვახტანგ საბიაშვილი | 950 | 950 | 11400 |
პირველი კლასის მატროსი | 3 | გივი ბახბავა; მერაბ ცხადაია; თემურ ცეკვავა; | 900 | 2700 | 32400 |
სულ: | 7 | | 5410 | 7210 | 86520 |
ჰიდროგრაფიული კვლევის, კარტოგრაფიისა და კორექციის სამმართველო | | | | | |
ჰიდროგრაფიული კვლევის, კარტოგრაფიისა და კორექციის სამმართველოს უფროსი | 1 | გიორგი ქართველიშვილი | 1485 | 1485 | 17820 |
ჰიდროგრაფიული კვლევის ინჟინერი | 1 | ვაკანტური | 1310 | 1310 | 15720 |
ჰიდროლოგ ტექნიკოსი | 1 | მაკა გრიგოლია | 1235 | 1235 | 14820 |
კარტოგრაფი | 1 | პაატა ფაჩულია | 1485 | 1485 | 17820 |
კარტოგრაფ-კორექტორი | 1 | მანანა კირთაძე | 1235 | 1235 | 14820 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიების სპეციალისტი | 1 | ლევან კორტავა | 1100 | 1100 | 13200 |
"Survey" კატარღის კაპიტანი | 1 | ლევან დოლბაია | 1190 | 1190 | 14280 |
სულ: | 7 | | 9040 | 9040 | 108480 |
სინოპტიკური სამმართველო | | | | | |
სინოპტიკური სამმართველოს უფროსი | 1 | რამაზ კინწურაშვილი | 1485 | 1485 | 17820 |
სინოპტიკოსი (ფოთი) | 4 | ნინო ლაშხია მარინა ზარნაძე ტატიანა კარასევა სოფიო ივანიშვილი | 950 | 3800 | 45600 |
სინოპტიკოსი (ბათუმი) | 4 | ნინო მიქელაძე გიორგი გადელია ხათუნა აფაქიძე ქეთევან ანთია | 950 | 3800 | 45600 |
სულ: | 9 | | 3385 | 9085 | 109020 |
რადიო-ნავიგაციური სამმართველო | | | | | |
რადიო-ნავიგაციური სამმართველოს უფროსი | 1 | გაბრიელ კალანდაძე | 1485 | 1485 | 17820 |
რადიო-ნავიგაციური საშუალებების ოპერატორი | 4 | ნიკა მიმინოშვილი; აკაკი ხომერიკი ; ლექსანდრე ხოფერია; ალექსანდრე ზარქუა | 950 | 3800 | 45600 |